|  |  |  | 

Półkolonie Gliwice Przywieszki tyvek Rekreacja

Atrakcja escape room

Atrakcja escape room
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Magia escaperoomu

Ostatnimi czasy bardzo modny stał się escaperoom. W prawie wszystkich większych miastach w Polsce jest chociaż jedna tego typu atrakcja. Jest to gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego na świat nasz, rzeczywisty.Cała rzecz polega na tym, że najpierw zamykają nas w pokoju. Musimy przeszukać całe pomieszczenie, rozwiązać zagadki i łamigłówki, po czym uwolnić się z pokoju. Wszystko oczywiście w określonym czasie. Pokoi jest cała masa. Można pokusić się o pokój mordercy, psychopaty, piratów, Jumanji i wiele, wiele innych. Każdy escaperoom oferuje inne pokoje.
Warto wybrać się do tego pokoju większą grupą znajomych. Jest to zabawa, ale wymaga logicznego myślenia i umiejętności współpracy. Atrakcja escape room może być ciekawym pomysłem na spędzenie urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, wypadem firmowym. To gwarancja miło i kreatywnie spędzonego czasu. Warto wyjść z domu, zorganizować ekipę i ruszyć do świata, w którym zamkną nas w małym pomieszczeniu i własnymi siłami będziemy musieli się stamtąd wydostać.
Daje to olbrzymie pokłady śmiechu, emocji, dreszczyku przerażenia, podekscytowania. Ceny są bardzo przystępne i warte spędzonego tam czasu. Każdy chociaż raz powinien zawitać do takiego pokoju, żeby poczuć emocje, które temu towarzyszą.
Siedzenie przy komputerze lub przez telewizorem z pilotem w ręku nic nam nie da. Escaperoom zapewnia rozrywkę, kontakt ze znajomymi, pokazuje jak współpracować w grupie i pozwala obudzić się szarym komórkom. Same pozytywne aspekty.

Pozostałe artykuły:

atrakcja-escape-room

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne teksty:

  • Sztuczne ognie – bezpieczeństwo

    Sztuczne ognie – bezpieczeństwo

    Zabrania się udostępniania sztucznych ogni dzieciom. Tylko osoby dorosłe powinny przechowywać i odpalać fajerwerki ponieważ jak wiadomo petardy, race czy wulkany mogą spowodować poważne obrażenia w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z nimi. Osoba odpowiedzialna za pokaz sztucznych ogni nie może być pod wpływem alkoholu czy leków, ponieważ naraża na niebezpieczeństwo siebie jak i osoby znajdujące

  • Gry integracyjne i tanie gry planszowe

    Gry integracyjne i tanie gry planszowe

    Tanie gry planszowe i Gry integracyjne Gry integracyjne O tym jak wspaniałe są wszelkiego rodzaju gry integracyjne, wie pewnie każdy. Dlaczego? Bo to po prostu świetny sposób spędzania wolnego czasu. Tego typu gry łączą ze sobą ludzi i poprawiają ich stosunki. Dlaczego? Bo to coś więcej niż kolejna gra na komputer. Gry integracyjne i planszowe,