|  | 

Rekreacja

Atrakcja escape room

Atrakcja escape room
1 vote, 3.00 avg. rating (64% score)

Magia escaperoomu

Ostatnimi czasy bardzo modny stał się escaperoom. W prawie wszystkich większych miastach w Polsce jest chociaż jedna tego typu atrakcja. Jest to gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego na świat nasz, rzeczywisty.Cała rzecz polega na tym, że najpierw zamykają nas w pokoju. Musimy przeszukać całe pomieszczenie, rozwiązać zagadki i łamigłówki, po czym uwolnić się z pokoju. Wszystko oczywiście w określonym czasie. Pokoi jest cała masa. Można pokusić się o pokój mordercy, psychopaty, piratów, Jumanji i wiele, wiele innych. Każdy escaperoom oferuje inne pokoje.
Warto wybrać się do tego pokoju większą grupą znajomych. Jest to zabawa, ale wymaga logicznego myślenia i umiejętności współpracy. Atrakcja escape room może być ciekawym pomysłem na spędzenie urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, wypadem firmowym. To gwarancja miło i kreatywnie spędzonego czasu. Warto wyjść z domu, zorganizować ekipę i ruszyć do świata, w którym zamkną nas w małym pomieszczeniu i własnymi siłami będziemy musieli się stamtąd wydostać.
Daje to olbrzymie pokłady śmiechu, emocji, dreszczyku przerażenia, podekscytowania. Ceny są bardzo przystępne i warte spędzonego tam czasu. Każdy chociaż raz powinien zawitać do takiego pokoju, żeby poczuć emocje, które temu towarzyszą.
Siedzenie przy komputerze lub przez telewizorem z pilotem w ręku nic nam nie da. Escaperoom zapewnia rozrywkę, kontakt ze znajomymi, pokazuje jak współpracować w grupie i pozwala obudzić się szarym komórkom. Same pozytywne aspekty.

Pozostałe artykuły:

atrakcja-escape-room

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Escape room Trojmiasto

    Escape room Trojmiasto

    Escaperoom Escaperoom to świetna rozrywka dla całej rodziny. Jeżeli ktoś nie ma rodziny to może jak najbardziej udać się w takie miejsce razem ze swoimi znajomymi, którzy również na pewno chętnie wezmą udział w takim wyzwaniu. Bowiem to miejsce to właściwie prawdziwe wyzwanie dla osób, które lubią zagadki. W naszym języku wiele osób mówi na

  • Bukiety ślubne kwiaciarnia Warszawa

    Bukiety ślubne kwiaciarnia Warszawa

    Nie tylko w dzisiejszych czasach, ale i również już od dawna – wiemy doskonale, jak ważne jest dla większości ludzie przygotowanie do szczególnego dnia w ich życiu, jakim jest ślub, ale i również wesele. W tym wyjątkowym, magicznym dniu wszystko powinno być zaplanowane tak, aby nie przysparzało parze młodej kolejnych powodów do niepotrzebnego stresu –