|  |  |  | 

Cooksense Gry Ręcznie robione muszki

Ciekawe teleturnieje

Ciekawe teleturnieje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

27640Jednym z najczęściej oglądanych teleturniejów był program ?Idź na całość? emitowany w latach dziewięćdziesiątych przez telewizję Polsat. Był on kopią amerykańskiego programu ?Let’s make a deal? pokazywanego w Stanach Zjednoczonych w latach osiemdziesiątych. Do gry wciągane były osoby wybierane spośród publiczności. Ich zadaniem było podejmowanie trafnych decyzji. Musieli oni podejmować decyzje, czy zachować wygrane nagrody i wycofać się z gry, czy też grać dalej ryzykując ich utratę. Uczestnicy musieli wybrać jedną spośród kilku bramek, w których były poukrywane nagrody. Jeśli gracz wybrał bramkę w której znajdowała się charakterystyczna maskotka, przedstawiająca kota w worku, tracił on wszystko, co do tej pory wygrał.
Innym teleturniejowym hitem byli ?Milionerzy?. Uczestnicy tej gry odpowiadali na pytania z zakresu wiedzy ogólnej. Po każdej poprawnie udzielonej odpowiedzi uczestnik wygrywał określone kwoty pieniędzy. Miał do dyspozycji trzy koła ratunkowe takie jak telefon do przyjacela, pytanie do publiczności, czy pół na pół.

Pozostałe artykuły:

ciekawe-teleturnieje

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Escaperoom Gdynia

    Escaperoom Gdynia

    Dlaczego warto wybrać się do escaperoomu? Escaperoom aktualnie stał się bardzo popularny w Polsce. Wiąże się to z faktem, że wyprawa do niego jest związana z dawką bardzo dobrej rozrywki. Jest to przede wszystkim świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, aby przy tym bardzo dobrze się bawić. Aktualnie takich pokojów jest tyle, że każdy

  • Escape room dla firm

    Escape room dla firm

    Firmowa zabawa – escape room! W pracy panuje słaba atmosfera i potrzeba powiewu świeżości? Nic nie naprawi tego lepiej niż firmowy wyjazd w góry lub wspólne spędzanie czasu na mieście. Wypad w oblegane miejsca turystyczne jak wybrzeże Bałtyku lub Karpaty to duże wyzwanie logistyczne oraz bardzo kosztowne, gdy mówimy o liczbie kilku bądź kilkunastu osób.