|  |  | 

Fajerwerki Opole Rekreacja

Muzyka bez ZAiKS

Muzyka bez ZAiKS
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

muzyka-bez-zaiks-3Babcie już wiedzą, że nie należy ufać każdemu wnuczkowi, bo dużo mówi się w mediach o wszelkich wyłudzeniach i naciąganiu biednych staruszek na kredyty czy pożyczki. Jednak nie tylko starsze osoby można oszukać. Przekonałem się na własnym przykładzie.

Zadzwoniła do mnie miła pani. Przestawiła się, oznajmiła mi ze zajmuje się aktualizacją danych w książce telefonicznej. Nie podejrzewałem niczego, wiec podałem jej aktualne dane mojej firmy. Pani podziękowała i pewnie zapomniałby o całej rozmowie, gdyby nie faktura, która przyszła do mnie tydzień później. Opiewała na całkiem sporą sumę i tytuł „aktualizacja danych w systemie”. Okazało się, że zgodziłem się na opłatę, bo miłą rozmówczyni przecież pytała czy zgadzam się z regulaminem.
Po tym incydencie stałem się bardziej podejrzliwy. Bo oszuści są na każdym kroku: sprzedają dostępną za darmo licencję chwaląc się że to Muzyka bez ZAiKS i innych opłat. No może poza ich opłatami. Niczym nie różnią się od kierowcy autobusu sprzedającego na lewo paliwo z firmowego autobusu. A ja i pewnie niejeden jeszcze przedsiębiorca, nabrałem się jak jakaś staruszka na wnuczka.

Pozostałe artykuły:

muzyka-bez-zaiks

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Atrakcja escape room

    Atrakcja escape room

    Magia escaperoomu Ostatnimi czasy bardzo modny stał się escaperoom. W prawie wszystkich większych miastach w Polsce jest chociaż jedna tego typu atrakcja. Jest to gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego na świat nasz, rzeczywisty.Cała rzecz polega na tym, że najpierw zamykają nas w pokoju. Musimy przeszukać całe pomieszczenie, rozwiązać zagadki i łamigłówki, po czym

  • Escape room Trojmiasto

    Escape room Trojmiasto

    Escaperoom Escaperoom to świetna rozrywka dla całej rodziny. Jeżeli ktoś nie ma rodziny to może jak najbardziej udać się w takie miejsce razem ze swoimi znajomymi, którzy również na pewno chętnie wezmą udział w takim wyzwaniu. Bowiem to miejsce to właściwie prawdziwe wyzwanie dla osób, które lubią zagadki. W naszym języku wiele osób mówi na