|  |  | 

Mobilny bar kawowy Rekreacja

Pokoje zagadek

Pokoje zagadek
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Pokoje zagadek (6)Czasem jest jak w horrorze, jak w filmie wojennym, jak w komunistycznym więzieniu. Bywa też jak samym środku kafkowskiego świata. Wspólny mianownik to zamknięcie i określony czas na wykonanie zadania. To jak wejście do filmu albo do gry komputerowej, tyle, że w realu.
Pokoje zagadek, bo o nich mowa, stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego – to doskonały sposób na spędzenie czasu wspólnie ze znajomymi i dobrą zabawę. Trzeba wykazać się umiejętnościami kojarzenia faktów, logicznym myśleniem. Czasami zręcznością. Zadania do wykonania są bardzo różne  a zegar tyka. Zagadki bywają trudne, zadania nieoczywiste i nie zawsze, nie każdemu udaje się je rozwikłać.
Pokoje zagadek bywają coraz częściej elementami urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich a także firmowych spotkań integracyjnych. Każde większe miasto może pochwalić się takim miejscem a ich właściciele starają się uatrakcyjniać swoją ofertę. Do najlepszych trzeba się zapisywać z całkiem dużym wyprzedzeniem. Ciekawie będzie obserwować, jak rozwinie się ta moda.

Pozostałe artykuły:

pokoje-zagadek

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne teksty:

  • Sztuczne ognie – bezpieczeństwo

    Sztuczne ognie – bezpieczeństwo

    Zabrania się udostępniania sztucznych ogni dzieciom. Tylko osoby dorosłe powinny przechowywać i odpalać fajerwerki ponieważ jak wiadomo petardy, race czy wulkany mogą spowodować poważne obrażenia w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z nimi. Osoba odpowiedzialna za pokaz sztucznych ogni nie może być pod wpływem alkoholu czy leków, ponieważ naraża na niebezpieczeństwo siebie jak i osoby znajdujące

  • Atrakcja escape room

    Atrakcja escape room

    Magia escaperoomu Ostatnimi czasy bardzo modny stał się escaperoom. W prawie wszystkich większych miastach w Polsce jest chociaż jedna tego typu atrakcja. Jest to gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego na świat nasz, rzeczywisty.Cała rzecz polega na tym, że najpierw zamykają nas w pokoju. Musimy przeszukać całe pomieszczenie, rozwiązać zagadki i łamigłówki, po czym