|  |  | 

Gry Lecznica dla zwierząt Rzeszów

Spotkania w sieci

Spotkania w sieci
1 vote, 5.00 avg. rating (84% score)

Spotkania w sieci (4)Nikomu nie trzeba przedstawiać potęgi i magii mediów społecznościowych, które przebojem wdarły się do naszego życia na przestrzeni ostatnich kilku lat. Doskonale pamiętam z jakim nieodpartym sceptycyzmem i obawą podchodziliśmy początkowo do usług i funkcjonowania mediów społecznościowych. Jeszcze parę lat temu jak po raz pierwszy zetknęliśmy się z Facebookiem, Twitterem, LinkedInem czy też Pinterestem większość z nas była święcie przekonana, że wyżej wspomniane portale będą świetnym sposobem do wyłudzania informacji czy też bezprawnego podszywania się pod inne osoby. Takie spotkania w sieci oczywiście niosą ryzyko wystąpienia pewnych niepożądanych incydentów, niemniej jednak ich prawdopodobieństwo jest bardzo ograniczone w momencie, gdy rozsądnie obchodzimy się z mediami społecznościowymi. Wszystkie podejrzane ruchy ze strony nieuczciwych osób i ich nieczyste zagrywki są natychmiast wyłapywane i eliminowane przez odpowiednio wyszkolonych moderatorów. Warto zatem zaufać potędze, jaką media społecznościowe niosą ze sobą.

Pozostałe artykuły:

spotkania-w-sieci

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Escaperoom Gdynia

    Escaperoom Gdynia

    Dlaczego warto wybrać się do escaperoomu? Escaperoom aktualnie stał się bardzo popularny w Polsce. Wiąże się to z faktem, że wyprawa do niego jest związana z dawką bardzo dobrej rozrywki. Jest to przede wszystkim świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, aby przy tym bardzo dobrze się bawić. Aktualnie takich pokojów jest tyle, że każdy

  • Escape room dla firm

    Escape room dla firm

    Firmowa zabawa – escape room! W pracy panuje słaba atmosfera i potrzeba powiewu świeżości? Nic nie naprawi tego lepiej niż firmowy wyjazd w góry lub wspólne spędzanie czasu na mieście. Wypad w oblegane miejsca turystyczne jak wybrzeże Bałtyku lub Karpaty to duże wyzwanie logistyczne oraz bardzo kosztowne, gdy mówimy o liczbie kilku bądź kilkunastu osób.